Logo

OIGD Narciarstwo 2020 notka

W dniu 29 lutego 2020 r. zakończyły się XVI MISTRZOSTWA POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE IM. WOJTKA MALUSI.

W zawodach wystartowało łącznie 230 zawodników. W uroczystości zakończenia zawodów wzięło udział, wraz z gośćmi i kibicami, ponad 400 osób.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary (od I do III miejsca), dyplomy (od I do VI miejsca) oraz nagrody i upominki.

Puchary, dyplomy i upominki wręczali: Pani Krystyna Łazarz Prezydent Izby, Pan Waldemar Ostrowski Wiceprezydent Izby, Pan Erwin Filipczyk Członek Prezydium Rady Izby,Pan Przemysław Klonowski Członek Prezydium Rady Izby, Pan Czesław Połedniok Wiceprezes Zarządu Spółki Mosty Katowice Sp. z o.o., Pan Marek Pietrzak Prezes Zarządu Spółki Orlen Asfalt Sp. z o.o., Pan Tomasz Przeradzki Prezes Zarządu Spółki Dynapac Sp. z o.o. oraz Pan Adam Boligłowa z Firmy Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk. Wszyscy zawodnicy XVI Mistrzostw Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi otrzymali pamiątkowe medale.

Relacja fotograficzna z wydarzenia oraz wyniki zawodów dostępne są na stronie internetowej Organizatora: www.oigd.com.pl